Den dětí 1.C – 1.6. 2021 se školou bez školy…..

Cestou do Třebovického parku jsme se učili Všem pravidlům bezpečného chování a pohybu ve městě, v dopravě, neboť jsme za celý školní rok neměli příležitost nikam dál společně jít. A co myslíte? Šlo nám to báječně, protože děti z 1.C jsou neskutečné šikulky. V Třebovickém parku jsme měli připravenou bojovou hru a ve skupinách jsme řešili spoustu záhad, hádanek, hledali stromy, ptačí budky, počítali, lámali si hlavičky. Odměnou byl poklad ukrytý v parku, který jsme hledali a také našli. Uběhaní, ale spokojení jsme svátek dětí završili opékáním buřtů na Třebovickém mlýně. Den dětí se nám všem moc líbil a děkujeme p.učitelce, že nám „objednala“ tak krásné slunečné počasí.

Vaše 1.C

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/den-deti-1-c-1-6-2021-se-skolou-bez-skoly/