Den Země – soutěž ve ŠD

22.dubna, u příležitosti Dne Země, jsme se opět setkali na školní zahradě, společně si připomněli tento významný den a také si zasoutěžili. Děti musely sbírat postupně kartičky s čísly, poskládat z nich plakát a splnit daný úkol. Někteří se přitom vyhřívali na  sluníčku, ostatní fandili svým kamarádům. Zvítězilo a nejrychlejší bylo 5.oddělení od paní vychovatelky Muchové. Vítězům samozřejmě ještě jednou gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za účast a snahu. Kolektiv vychovatelek ŠD.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/den-zeme-soutez-ve-sd/