Eko kurz Český Dub

Vážení rodiče,

vzhledem ke zvýšujícímu se počtu nakažených COVID – 19 v Moravskoslezském kraji i celé ČR a především zvýšené možnosti uvalení karantény (která se může týkat zaměstnanců i žáků) se vedení školy podle doporučení MŠMT rozhodlo pro zrušení EKO kurzu v náhradním termínu. Vedení školy zároveň počítá s tím, že bude žákům devátých ročníků, v případě stabilní hygienické situace, nabídnut náhradní pobyt v původní délce EKO kurzu a v podobné cenové relaci. Pobyt bude uskutečněn pravděpodobně v období po přijímacích zkouškách na SŠ, tj. od dubna do června 2021. Z tohoto důvodu ponecháme Vámi uhrazenou částku na účtu školy. Podrobnosti k náhradnímu pobytu budou upřesněny v průběhu školního roku. Pokud nebudete mít zájem o účast Vašeho dítěte na náhradním pobytu, kontaktujte mne telefonicky nebo e-mailem a vrácení částky bude řešeno individuálně. V případě, že by se neuskutečnil ani náhradní pobyt, bude Vámi uhrazená částka v plné výši vrácena na Váš bankovní účet.
 
Tomáš Bjaček​
tel.: 732838628
e-mail: tomasbjacek@seznam.cz, t.bjacek@zskomenskehoporuba.cz​

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/eko-kurz-cesky-dub/