Florbalisté v porubském finále

V pondělí 11. prosince se uskutečnil v tělocvičně základní školy na Ukrajinské ulici v Ostravě-Porubě turnaj ve florbalu chlapců z 8.-9. tříd a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Celkem 14 škol z našeho obvodu soupeřilo o dvě postupová místa do okresního kola. Naši hoši hladce postoupili do úterního finále, když všechny soupeře ze základní skupiny dokázali porazit (ZŠ Ukrajinskou 9:1, Hello školu 3:1, Gymnázium P. Tigrida 5:3). V úterním finále jsme naopak nenašli recept na žádného z rivalů a do školy jsme přinesli bramborovou medaili. Mladým florbalistům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, kterou potvrdili propocenými dresy a přejeme hodně zdaru v další sportovní činnosti.
Výsledky: 1. místo ZŠ Porubská 832, 2. místo ZŠ Dětská, 3. místo ZŠ Škarvady, 4. místo ZŠ Komenského
Mgr. Marian Byrtus

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/florbaliste-v-porubskem-finale/