Geologické kladívko 26. 4.

14. ročník geovědní soutěže určené studentům středních a žákům základních škol GEOLOGICKÉ KLADÍVKO 2024 se uskutečnil na Geologickém pavilonu 26. dubna 2024.

Do soutěže se přihlásilo (podobně jako loni) 48 družstev, avšak 5 družstev nesplnilo některou z nově nastavených podmínek účasti, a tak bylo nakonec k vlastnímu souboji v geovědních oborech pozváno  na pavilon 43 převážně tříčlenných soutěžních týmů.

V kategorii A (žáci 2. stupně základních škol) soutěžilo 15 družstev. My jsme do soutěže vyslali dva týmy složené z žáků devátých tříd. A družstvo ve složení Andrea Chalupová, Johana Kašpárková a Dominik Chalupa získalo skvělé druhé místo.

Děkujeme všem za náročnou přípravu a gratulujeme k umístění!

Mgr. Wenglarzyová

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/geologicke-kladivko-26-4/