Hurá na kopec!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV úterý 6.ledna se celá školní družina sešla venku. Nádherné počasí a hlavně sněhová nadílka nás vylákala ze školy přímo na kopec. Jízda to byla parádní. Děti se předjížděly, z kopce to jezdilo úplně všem. Všichni jsme si užili krásné odpoledne a doufáme, že nebylo poslední na sněhu. Pedagogický kolektiv školní družiny

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/hura-na-kopec/