INFO ŠKOLNÍ PSYCHOLOŽKY

Milí rodiče a žáci naší školy,
už je to rok, co nám coronavirus změnil naše zájmy, zvyky a tradice. Asi pro nikoho není situace jednoduchá a občas nám to přerůstá přes hlavu.  Jsme v tom všichni společně, i když se nemůžeme vídat tak, jak bychom chtěli.
Ráda bych s vámi sdílela zajímavé infografiky a letáčky, které vám mohou v těžkých chvílích pomoci.
Dále vám nabízím individuální konzultace, které mohou proběhnout online nebo osobně ve škole (za dodržení všech hygienických opatření). Můžeme spolu pojmenovat všechna vaše trápení a najít k nim vhodná řešení tak, abyste se cítili co nejlépe. Nebojte se ozvat, že potřebujete pomoci. Jsem tu pro vás.
Můžete mi napsat na email psycholog@zskomenskehoporuba.cz nebo oslovit TU a domluvíme se, co by vám vyhovovalo.
Věřím, že to všichni společně zvládneme a brzy se uvidíme!
Všichni jste hrdinové!
Mgr. Alena Lazarová, školní psycholožka 🙂

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/info-skolni-psycholozky/