Irský taneček ve ŠD

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVe středu 11.března si paní vychovatelka Eva Muchová připravila krásný program, při kterém nás seznámila se svátkem, který se slaví v Irsku v tuto dobu. Jedná se o svátek svatého Patrika. Nejprve jsme si poslechli zajímavosti o tomto svátku, paní vychovatelka nám přiblížila důvody oslav a  všechny typické symboly. Následovalo učení irského tanečku, u kterého jsme se pobavili a také lehce zapotili. Během společné akce jsme stihli také odměnit děti, které se nejvíce přizpůsobily tomuto svátku a oblékly na sebe nejvíce zelených svršků. Na závěr jsme stihli i vědomostní soutěž mezi dětmi, kdy jsme  si ověřili, zda si děti zapamatovaly informace z dnešní vydařené akce. Paní vychovatelce Evě ještě jednou tímto moc děkujeme.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/irsky-tanecek-ve-sd/