Jarmark 12.12.2019

Škoda, že z fotografií nemůžete cítit vůni perníčků a vánočního čaje, slyšet smích dětí, zpěv koled, sledovat prodávající, kteří zcela propadli své nové roli, i kupující, kteří nevědí, ke kterému stánku dřív zamířit, co si vyrobit, co si odnést na památku.

Děkujeme všem třídním učitelkám z prvního stupně za přípravu krásných výrobků, paní učitelce Kolářové a jejímu sboru za krásný koncert, paní učitelce Demčákové a žákům 9.roč. za prezentaci projektu o Ostravě, paní učitelce Pasz za milé divadelní představení 3.A, paní učitelce Skřídlovské za výzdobu tělocvičny, žákům a pedagogům Střední zahradnické školy za každoroční pomoc s výrobou svícnů a rostlin.

A Vám všem, kteří jste se přišli podívat a oslavit tak s námi radost z nadcházejících svátků.

                                       

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/jarmark-12-12-2019/