Lyžařský a snowboardový kurz 2019

V pátek 11. ledna se žáci sedmých tříd vrátili z pětidenního lyžařského kurzu. Za pět dnů si všichni účastníci zažili nefalšovanou jesenickou zimu na vlastní kůži. Kromě lyžování a snowboardingu se žáci mohli zahřát při prožitkových hrách na sněhu, zregenerovat v hotelovém bazénu, no a nezapomenou ani na společné večery strávené kolektivními hrami a praktickými přednáškami. Nabyté lyžařské dovednosti byly prověřeny dvoukolovým závodem v branách. Při závodě ošetřil jednoho zraněného žáka dlouholetý zkušený pracovník horské služby. S organizací kurzu nám pomohla lyžařská a snowboardová škola Ice Peak, finanční dotaci poskytne žákům Úřad městského obvodu Poruba.

Mgr. Marian Byrtus

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/lyzarsky-a-snowboardovy-kurz-2019/