Lyžařský a snowboardový kurz ve Filipovicích

Ve dnech 9.-13. ledna 2017 vyjeli naši sedmáci a osmáci do sněhem zavátých, promrzlých, přesto krásných Jeseníků. V pěti dnech absolvovali intenzivní kurz lyžování nebo snowboardingu – podle toho, co je komu milejší. Uměle zasněžovaná sjezdovka  byla každé ráno bezvadně připravená, letos jsme měli příjemný bonus v podobě přírodního sněhu! Bolavé nohy, ruce, záda mohli žáci zregenerovat v hotelovém bazénu nebo třeba na diskotéce. Své výkony a naučené dovednosti pak poměřili v pátek při závěrečném závodu ve slalomu. Nesmím zapomenout poděkovat Úřadu městského obvodu Poruba, který poskytuje žákům sedmých tříd dotaci na lyžařský výcvik.

Jak to vašim dětem šlo, si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích a takřka půlhodinovém videu.

Mgr. Marian Byrtus

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/lyzarsky-a-snowboardovy-kurz-ve-filipovicich/