Naše střelkyně opět na stupních vítězů

V úterý 15. října 2019 se za krásného podzimního počasí konal na Základní škole Ivana Sekaniny třetí ročník soutěže porubských základních škol ve střelbě ze vzduchové pušky. Soutěžilo se v kategorii dívek, v kategorii chlapců a v kategorii školních družstev, kde se sčítaly výsledky všech šesti členů. Každý soutěžící střílel dvě položky po pěti ranách – jednu v leže, jednu v kleče.

Na výsledkové listině nám dělá největší radost první místo Kláry Wenglarzyové a třetí místo Gabriely Zychové. Chlapci letos na medaili nedosáhli, nejlépe skončil Dominik Holaň, který bral dvanácté místo. Celkově se naše škola umístila na čtvrtém místě. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Marian Byrtus 

     

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/nase-strelkyne-opet-na-stupnich-vitezu/