Největší silák ŠD

User comments

Děti z 1.oddělení jsou velcí siláci.

Ve středu 16.března se děti ze školní družiny utkaly v soutěži „Největší silák ŠD“. V jednotlivých odděleních si pravidla určovala paní vychovatelka. Děti z 1.oddělení se utkaly mezi sebou ve dvojicích. Vylosovaly si čísla a soutěž mohla začít. Zažili jsme úžasnou atmosféru, plnou napětí a zábavy. Děti fandily svým spolužákům a spolužačkám. I když došlo na pár slziček kvůli neúspěchu, pocity radosti a štěstí vše převýšily. Všem zúčastněným děkuji za účast a výhercům za skvělé výkony.

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

Vítězové z 1.oddělění

User comments

User comments

User comments

Listina výsledků

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/nejvetsi-silak-sd/