Nové 3D tiskárny na naší škole

Dar od Martina Taichla přinesl naší základní škole dvě nové 3D tiskárny – modely Bambu Lab P1S Combo with AMS a Ankermake M5C, jenž doplní naše současné 3D tiskárny. Tato moderní technologie otevírá nové možnosti pro vzdělání našich žáků a umožní jim rozvíjet dovednosti v oblasti vědy, techniky a designu. Každoročně směřuje několik žáků na střední školy stavební, strojní průmyslové a se zaměřením na informatiku, a proto jsme rádi, že už na základní škole se mohou vzdělávat v této oblasti. Díky celkovému počtu sedmi tiskáren se bude moct 3D tisku věnovat najednou větší počet dětí.
3D modely Martina Taichla můžete vidět: Martin Taichl – Printables.
Sledujte jeho videa na YouTube: Martin Taichl na YouTube.


Promt: Miroslav Uderman
Generovaný text: ChatGPT 3.5
Korekce: Mgr. Šárka Kaniová

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/nove-3d-tiskarny-na-nasi-skole/