Ozdravný pobyt Karlova Studánka IV

Ozdravný pobyt v Karlově Studánce se přiblížil ke konci. Žáci se pravidelně pohybovali na čerstvém vzduchu, navštěvovali inhalace, bazén se saunami, relaxační a meditační techniky a cvičení jógy, absolvovali výšlap na Praděd. Pomohli při úklidu Karlovy Studánky v rámci Dne Země. Vyzkoušeli si např. lukostřelbu a nordic walking, svou kreativitu a manuální zručnost předvedli při drátkování, výrobě stínítek, malování na hrnečky, tašky i vaky, při vytváření přístřešků z přírodních materiálů apod. Napříč ročníky se mezi účastníky pobytu vytvořily pozitivní sociální vazby, které byly pravidelně utužovány společenskými večery. Promítaly se filmy, proběhly diskotéky s karaoke, hrály se společenské hry, pořádaly se turnaje ve stolním tenise, šipkách, piškvorkách atd. Ze strany žáků byla znát celková spokojenost s pobytem a rovněž že stany zaměstnanců i pacientů lázní byla patrná chvála na žáky naší školy. Velkým pozitivem pobytu byla vynikající a rozmanitá strava, kvalita a čistota ubytování a ochota a profesionalita zaměstnanců lázní. Doufáme, že se i v dalších letech uskuteční podobné pobyty. Hodnocení pobytu žáky a další fotografie jsou k dispozici na facebookovém profilu školy: https://www.facebook.com/zskomenskehoporuba

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/ozdravny-pobyt-karlova-studanka-iv/