Ozdravný pobyt očima žáků

Rekreační a školící středisko Kopánky

od:2.11 do 13:11 rok 2015

třídy: 5.b,5.a

INSTRUKTOŘI:Janča,Honza,Jakub,Vojta(Hombre),Tom,Filip(Fía,filda,filas)

* 1.den: Jsme se vybalovali věci bylo to super .První program byl s Jančou s ní jsme měli projekt voda .povídali jsme si o vodních tocích. Večer jsme měli program s naší vychovatelkou a učitelkou. Večerka byla v 21,00h ale my jsme asi všichni šli spát v 23,00h samozřejmě noční vychovatelka nic nevěděla J

* 2.den: Byl výjimečný protože jsme byly s Kubou. Kuba není obyčejný instruktor je to náhradník ale instruktoři ho brali jako sobě rovného. S Kubou jsme váleli sudy z kopce :D. V odpoledním programu jsme byli s Tomem. Tom s námi

šel hledat divočáky. Nenašli jsme ani jednoho a boty jsme měli špinavé od blátaJ

* 3.den: Jsme byly s Filipem v lese na pozorování a uklidnění. V odpoledním programu jsme byly v jídelně a dívali jsme se na přírodní katastrofy.

* 4.den jsme byly s Vojtou v lese a stavěli jsme domečky. To taky v odpoledním programu.

* 5.den: Jsme byly s Honzou holky říkají že je nejhezčí já si to nemyslím :D. S Honzou jsme sázeli dlouho stromky.

* 6.den:Tento den jsme měli s vychovatelkami a Filipem, Vojtou ne Velkém Lopeníku. Byla zima mlha. Jak jsme byly na cestě zpátky na kopci před Kopánkami tak jsme měli najít poklad byly to bonbóny. Byla sranda.

* 5.den:Zoo Zlín je nádherná. Byly tam rejnoci, žirafy, vydry, tučňáci, atd.

* 6.den:Tento den jsme byly s Tomem. Hráli jsme kamenné tváře. Byla legrace. Cvičení s kamarádkou na Bílé Karpaty mají talent. Je to soutěž mezi 5.A a 5.B

* 7.den:Tento den jsem cvičila i když byl program. Protože byla Superstar. A my jsme chodily po lajně. A my kteří jsme nechtěli jsme mohly jít na hřiště: S kamarádkou jsme si vlezli do domečku a zpívali jsme si. Večer jsme měli 30min. Na úpravy a cvičení. Už to začíná! To si dělají srandu! Byli moje první slova. Byly to krásná představení. Byly tam děti co : říkali vtipy, zpívali, tancovali, kouzlili. Byli tam všichni.

* 8.den: Jsme byly s Vojtou hledat mloky skvrnité. Bylo po dešti. Našli jsme jich 6.

* 9.den: Tento den byl smutný. Byly jsme s Honzou na procházce.

A na večerním programu jsme psali dopisy. Bylo to tak: jsme byly ve herně tam jsme se sešli. Všechny dvě třídy. Kuba nám řekl že jich můžeme psát kolik chceme. A že je napíšeme a hodíme do obálky danému dítěti kterému to psal/a. U toho jsme se skoro celá naše třída rozbrečela. Bylo to smutné

10.den jsme se balili a odjeli jsme opět jsme se loučili. L

Tohle je konec mého vyprávění děkuji že se si to přečetli 😀

Anna Zsemlovicsová, třída 5.B

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/ozdravny-pobyt-ocima-zaku/