Pokyny k výběru ze dvou druhů jídel

Školní jídelna základní školy zavádí od 1 října 2019 ve vybraný den možnost výběru ze dvou jídel (viz jídelníček). Z tohoto důvodu je nezbytné, aby se strávníci seznámili s následujícími pokyny a s postupem objednávání jídel na stránkách   www.strava.cz.

1. Strávníci si mohou v určený den (jedenkrát týdně) vybrat ze dvou jídel. Oběd č. 1 je navolen automaticky, oběd č. 2 si každý strávník může navolit na stránkách strava.cz a to nejpozději dva dny dopředu, do 13.30 hod. (např. v pondělí do 13.30 hod. na středu).
  2. Oběd č. 2 se vaří pouze v případě, že se přihlásí minimálně 30 strávníků na daný den. Pokud bude tento počet menší, mají všichni strávníci automaticky navolen oběd č. 1.
    V případě, že počet zájemců o oběd č. 1 nebude minimálně 30, bude všem navolen oběd č. 2.
  3. Na jídelním lístku, který je vyvěšen ve školní jídelně, bude jeden den dopředu vyškrtnut oběd, který se nevaří.
  4. Oběd č. 2 je možno navolit na stránkách strava.cz.
  5. Zde zvolte v sekci Strávník položku Objednávání stravy.
  6. Pak zvolte položku Přihlášení uživatele.
  7. Vyplňte a potvrďte položku Číslo zařízení 3631 a jste přihlášeni do „své jídelny“.
  8. Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo. Tím jste přihlášeni do systému.
  9. Pak potvrďte položku Objednávky stravy. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.
  10. Ze systému se odhlaste potvrzením položky Odhlášení uživatele.

Telefonicky si nelze objednat oběd č. 2

S těmito pokyny se mohou seznámit strávníci rovněž v prostorách školní jídelny, kde budou vyvěšeny.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/pokyny-k-vyberu-ze-dvou-druhu-jidel/