Pozdrav z ozdravného pobytu z Janoušova – 3. ročníky

7Posíláme mnoho pozdravů z Ozdravného pobytu. Janoušov je malá a krásná obec, lišky tu dávají dobrou noc. Přesto uprostřed ní je malebný Hotel Horizont, kde jsme ubytovaní. Moc pěkně se o nás stará pan vedoucí Jan Kubíček a nechybí tu výborná domácí kuchyně. Mimo vychovatelky a učitelky se o žáky starají animátoři z Brněnské agentury, kteří mají spoustu skvělých aktivit, takže se tu děti vůbec nenudí. Počasí máme jak zimní. Včera jsme naplnili celou stráň sněhuláky. A dnes se ukázalo sluníčko a zaťukalo jaro, takže dnes bylo v bukovém lese při stavění domečků pro skřítky ideálně. Nebudeme popisovat všechno. Všichni žáci si vedou deníčky a moc se těší na zítřejší výlet do Velkých Losin (Muzeum papíren) a Rapotína (Veterán muzeum a zoo koutek).

6 5 4 3 2 1

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/pozdrav-z-ozdravneho-pobytu-z-janousova-3-rocniky/