Poznávací zajezd do Vídně

Dne 14. prosince se brzy ráno vypravili  deváťáci se svými třídními učitelkami do předvánoční Vídně.Kromě prohlídky města a jeho vánoční výzdoby byla zajímavá také návštěva vojenského muzea, které se pyšní jak nádhernými interiéry, tak množstvím historických předmětů od třicetileté do 1. světové války. Všichni si zde mohli prohlédnout řadu historických artefaktů, jako např. vojenské předměty, zbraně,  výtvarná zobrazení bitev i vojevůdců. Asi nejvíce zaujala účastníky expozice 1. světové války. Další náplní dne byla několikerá zastavení u historických objektů vídeňského centra a návštěva vánočních trhů.  Děkujeme za výbornou organizaci zájezdu panu Pavelkovi. Akci i vánoční atmosféru si všichni užili.
Mgr. Petra Planková

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/poznavaci-zajezd-do-vidne/