Říjnová akce školní jídelny – Pozvi kamaráda bez čipu a soutěž o dort

Během měsíce října jsme si pro vás připravili akci ne jen pro žáky, kteří nechodí na obědy. Žáci, kteří nechodí, měli možnost přijít a zakoupit si oběd, bez nutnosti kupovat si čip. Naše paní kuchařky připravili spoustu skvělých a oblíbených jídel, které se těšili velké oblibě. Našim cílem bylo a je získat co nejvíce nových strávníků a žákům připravovat i nová a zajímavá jídla.
Tuto akci doprovázela soutěž o dort pro nejvíce přihlášených dětí ve třídě ke stravování. S potěšením můžu říct, že nejvíce přihlášených dětí bylo ve třídě paní učitelky Voráčové, 2.A (89,47%), která tímto vyhrává krásný patrový dort od našich paní kuchařek. Gratulujeme!
Věříme, že se vám akce líbila a již teď máme v hlavě pár nápadů pro příští rok, jak vám tuto akci o něco nového obohatit.

https://youtube.com/shorts/Sn_wcepJ8uA?feature=share

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/rijnova-akce-skolni-jidelny-pozvi-kamarada-bez-cipu-a-soutez-o-dort/