Říjnová akce školní jídelny

Školní jídelna si na říjen připravila pro své žáky akci, kdy se vařilo podle jejich přání. Děti si měly své oblíbená jídla napsat na lístek a odevzdat ve školní jídelně do připravené krabice. Lístečků s přáním a oblíbenými pokrmy bylo mnoho. Nejvíce opakující se pokrmy byly uvařeny a radost dětí k nezaplacení. A co že si děti přály: Svíčkovou s brusinkami, Řízek s hranolky a kečupem, Plněnou tortillu, Pizzu se šunkou a sýrem, Palačinky s nutellou, Špagety, čokoládový dort – muffin., Buchtičky s krémem, Pekingskou kachnu, Bazalkovo-citrónovou omáčku, ledovou tříšť, coca colu ajn. Zpestřením probíhající akce bylo i vaření s profesionálním kuchařem panem Smékalem z firmy Bidfood. Ten společně s paní kuchařkami uvařil zajímavá jídla v jiném kabátě a byl přítomen u výdeje obědů. Akce se vydařila, všem moc chutnalo a určitě budeme připravovat další a zajímavé akce v naší kuchyni.

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/rijnova-akce-skolni-jidelny/