ŠD – Barevní ptáčci

User comments

Malí barevní …

Jaro je v plném proudu, tak i u nás ve školní družině jsme se rozhodli ozdobit schodiště barevnými ptáčky. Dětem se práce natolik zalíbila, že si vyrobily malé ptáčky i domů do květináčů. I když to vypadá jednoduše, děti musely prokázat velkou dávku trpělivosti. Na výrobě barevných ptáčků se podílely nejen děti z 1.oddělení, ale také některé děti z kroužku Šikulové.

User comments

Příprava barevných papírků.

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

Děti z kroužku Šikulové

User comments

User comments

Ještě nalepit peříčka

User comments

Chce to velkou dávku trpělivosti

User comments

User comments

Máme to moc krásné 🙂

User comments

Ptáčci už mají své místečko

User comments

Velcí barevní…

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-barevni-ptacci/