ŠD – Březen – měsíc knihy

User comments

Vyrábíme záložky

Tento měsíc je zaměřen na téma knih. Ve školní družině jsme si vysvětlovali rozdíl mezi knihovnou a knihkupectvím. Děti si postupně přinášely své oblíbené knihy, které představovaly svým spolužákům. Děti z 1.oddělení si vyráběly záložky. V úterý 8.března jsme si hráli na knihovnu. Vyrobili jsme si průkazky, vystavili knihy a časopisy a hra mohla začít. Někteří si vyzkoušeli práci knihovnice. Všichni jsme se pobavili, vyzkoušeli si novou hru a slíbili si, že se k této hře brzo vrátíme. Doufám, že tato aktivita podpoří děti v další četbě.

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

 

User comments

User comments

Vyplňujeme průkazky do knihovny

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

Oblíbené knížky od dětí

User comments

Hrajeme si na knihovnu

User comments

User comments

User comments

Prohlížíme si knížky

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

Děti z 1.oddělení

User comments

User comments

Vyrobené záložky do knih

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-brezen-mesic-knihy/