ŠD – Celodružinová akce

Ve čtvrtek 20.9. proběhla první celodružinová akce v tomto školním roce. Všechna oddělení se sešla na školním hřišti. Nejprve se představily paní vychovatelky, aby hlavně naši noví žáčci si ujasnili, s kým se ve školní družině mohou potkat. Následně se děti utkaly v tradiční  Vlaštovkiádě. Děti si během týdne poctivě vyráběly vlastní vlaštovky, které se pak snažily poslat co nejdále. V napínavém souboji vyhrály děti z 1., 4. a 6. oddělení a odnesly si tak pěkné záložky do knih. Na závěr této akce si pro zájemce připravila děvčata ze 4.A trasu, kterou děti musely objet na koloběžce. Za zvládnutí tak získaly sladkou odměnu a medaili. Akce se vydařila i díky nádhernému letnímu počasí. 🙂

 

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-celodruzinova-akce-2/