ŠD – Celodružinová akce

Ve středu 18.října proběhla již druhá celodružinová akce v tomto školním roce. Využili jsme pěkného podzimního počasí a všechna oddělení se zúčastnila ORIENTAČNÍHO BĚHU po školní zahradě. Paní vychovatelka Hanka si připravila pro děti osm stanovišť, kde musely splnit daný úkol. Jejich kouč (paní vychovatelka) je kontroloval a povzbuzoval k rychlému výkonu. Tato zdařilá akce se líbila všem zúčastněným. Velké poděkování patří hlavně paní vychovatelce Hance za organizování a přípravu, ale také samozřejmě všem dětem, které se s radostí zapojily a odpoledne si užily.

Také bych ráda touto cestou poděkovala „Spolku rodičů“, kteří nám přispěli na odměny pro děti v těchto akcích. Vítězné oddělení si tak odneslo krásná pouzdra, která jsem zakoupila právě díky nim. ☺

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-celodruzinova-akce/