ŠD – Den dětí

User commentsDen dětí jsme ve školní družině oslavili na školní zahradě. Děti měly připravená stanoviště, plnily úkoly, svezly se na lanovce. Atrakce si děti užily jednak dopoledne, ale i v odpoledních hodinách. V oslavách pokračovalo 1.oddělení i v pátek – měli jsme totiž diskotéku. Připravili jsme si pohoštění, nechyběla hudba, tombola, soutěže. Vyhlásili jsme krále (Filip Pulkrábek) a královnu  (Terezka Pernická) diskotéky. Velké poděkování patří mamince od Tomáše Demjána, která nám připravila trhaný chléb, na kterém si pochutnala celá družina. 🙂

User comments

 

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-den-deti/