ŠD – Družinový karneval

Tak jsme se konečně dočkali. 21.února vypukl ve 3.oddělení slíbený družinový karneval. Pečlivě jsme se připravili. Vyrobili se masky, doplňky, ozdobili si třídu, vylepili plakáty. Maminky nám nakoupily nebo napekly i občerstvení, které bylo příjemným zpestřením celého karnevalu. Společně jsme vybrali nejlepšího tanečníka a tanečnici, ale oceněné byly děti i za kreativní a originální tance nebo za milý úsměv při tanci. Stihly jsme i spoustu soutěží. Závěrečné hodnocení dětí bylo jednoznačné: „Karneval byl skvělý“! Děti ho ohodnotily jedničkou s hvězdičkou!! Všem tanečníkům děkuji za nezapomenutelné odpoledne!!

 

Výroba masek

Chystáme se na karneval

Diplomy, odměny, medaile, masky

 

Nejlepší tanečníci družinového karnevalu

Novinový taneček

Děkujeme maminkám za občerstvení!

Krabice plná úkolů

Klasika nesmí chybět! 🙂

Klučičí parta

Holčičí parta

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-druzinovy-karneval/