ŠD – Hledání pokladu

User comments

Příprava na hledání..

Celodružinová akce s názvem Hledání pokladu proběhla již tradičně v měsíci květnu. Paní vychovatelka Šenková dětem připravila pěknou soutěž se závěrečným pokladem. Děti musely najít 12 klíčů a následně poklad, který byl i nebyl ukryt na zahradě. Děti jsme trošku potrápily, ale nakonec Denis Brázda z 2.B našel ukrytý poklad za oknem. Všichni byli odměněni sladkým lízátkem. Děkujeme paní vychovatelce za zdařilou akci.

User comments

User comments

Našli jsme další klíče

User comments

Kde jen to může být?

User comments

Hledejte, hledejte..

User comments

User comments

Našli jsme poklad!!

User comments

Hurá!

User comments

Na každého se dostane.

User comments

Odměna chutnala všem.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-hledani-pokladu/