ŠD – Pevnost Boyard

V pátek 17. března jsme se všichni ze školní družiny sešli v dolní tělocvičně, kde se jednotlivá oddělení utkala o poklad pevnosti Boyard. Nechaly jsme se inspirovat televizním pořadem  a připravily pro děti celodružinovou akci. Děti získávaly indicie za vítězství v různě obtížných disciplínách. Jednou z nich byly také hádanky otce Fura.  Jednotlivá oddělení se již poctivě připravovala před uskutečněním akce. Vymýšlela název, pokřik, vyráběla erby.

Za celý kolektiv vychovatelek musím hodnotit tuto akci za velmi vydařenou. Nechyběla zde dávka soutěživosti, odvahy, důvtipu, myšlení, hravosti, napětí a legrace. To vše totiž nesmí chybět na žádné akci, kterou připravujeme pro děti ze školní družiny. Odhalené závěrečné heslo všem dětem otevřelo pomyslnou bránu k pokladu.

 

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-pevnost-boyard/