ŠD – poslední foto :-)

User comments

Veselá sluníčka 🙂

Ani v  posledním měsíci  tohoto školního roku jsme nelenili a pěkně se ve školní družině zabavili. Vyrobili si veselá sluníčka, dárečky tatínkům k svátku, v 1.oddělení vyhodnotili soutěž sbírání paprsků na sluníčka. V 6.oddělení zase postavili zajímavé bunkry a slavnostně se třída 4.B rozloučila se školní družinou.

Školní rok opět utekl jako voda. Děti čekají nádherné letní prázdniny. Všem velkým i malým přejeme nádherné léto, pohodovou dovolenou a zase v září se budeme na Vás těšit. Kolektiv vychovatelek ŠD 🙂 🙂 🙂

User comments

Výroba přáníček pro tatínky

User comments

User comments

6.oddělení staví bunkry

User comments

User comments

Přání a dárečky pro tatínky

User comments

Všechno nejlepší, tatínku!

User comments

Dárky pro děti za soutěž ve sluníčkách

User comments

Výherkyně 🙂

User comments

Všichni si odnesli odměnu

User comments

Výroba sluníček

User comments

User comments

User comments

Děti z 6.oddělení

User comments

User comments

4.B se loučí 🙂

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-posledni-foto/