ŠD – Stanice mladých turistů – ukázkový den

Vážení rodiče,

Vaše dítě má možnost v rámci školní družiny navštívit Stanici mladých turistů v Ostravě Porubě, kde bude zajištěn poutavý program a ukázky různých dílniček a kroužků, které toto středisko pro děti zajišťuje. Program je realizován zdarma. Návštěva je zajištěna mezi    13 – 15 hodinou, kdy děti odvedeme na program a přivedeme zase zpět do ŠD.  Kapacita je omezená. Dle zájmu půjdeme na „ukázkový den“ v pondělí 9.9.2019 nebo v úterý 10.9.2019 – při velkém zájmu v oba dny. Děti Vám přinesou přihlášky ve čtvrtek, prosím o co nejrychlejší návrat k rukám paní vychovatelky (případně můžete přihlášku vyplnit při vyzvednutí dítěte v ŠD – program je přizpůsoben pro děti 1. – 3. tříd).

Děkuji za spolupráci.

Marie Petrášová

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-stanice-mladych-turistu-ukazkovy-den/