ŠD – StarDance aneb školní družina tančí

Ve středu 21.února se roztančila celá dolní tělocvična. 🙂 Sešly se zde všechny děti ze školní družiny a užily si další vydařenou celodružinovou akci. Stihly si zahrát hru Molekuly, zasoutěžit v nafukování balonků, následoval taneček a pinkání s balonky. Závěr této akce patřil soutěži ve volném tanci, při kterém každá paní vychovatelka vybrala za své oddělení nejlepšího tanečníka a nejlepší tanečnici. Paní vychovatelce Alence Kleinové děkuji za přípravu a organizaci této akce a všem dětem za jejich účast, odvahu a krásné taneční kreace. Všichni jste byli úžasní!! Zúčastněné děti si odnesly diplom, výherci soutěží pak získali ceny, které jsem zakoupila za příspěvek Spolku rodičů.

Mgr. Lucie Skulinová (vedoucí ŠD)

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-stardance-aneb-skolni-druzina-tanci/