ŠD – UKÁZKOVÝ DEN – STANICE MLADÝCH TURISTŮ – KROUŽKY NA STANICI MLADÝCH TURISTŮ

Děti ze školní družiny měly možnost se zúčastnit  „Ukázkového den“ na stanici mladých turistů v Porubě. Program, který nám připravili pedagogové volného času, byl velmi pestrý a zajímavý. Různé překážkové dráhy, vystřídalo boxování v rukavicích, to zase tvoření v kuchyňce…  Děti odcházely nadšené a plné zážitků, všechny dostaly drobné upomínkové předměty a měly možnost si vlastnoručně vyrobit krásnou, jedlou svačinku. 🙂 V pondělí nás sice zastihla pořádná bouřka, ale ani ta nezchladila naše nadšení a dobrou náladu. Při úterní návštěvě nám již počasí přálo. Již nyní se všichni velmi těšíme na další návštěvu…

Pedagogové volného času dětem nabízí pár posledních místeček v kroužku Jevištník a Andělská jóga.  A těší se na případné lekce v pondělí 23. září a středu 25. září.
 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-ukazkovy-den-stanice-mladych-turistu/