ŠD – Velikonoční tvoření

User comments

Výroba beránků

Blíží se nám svátky jara, proto se třídy školní družiny mění ve výtvarné dílny. Už celý březen se pečlivě připravujeme na velikonoční svátky. Děti z 1.oddělení si svou třídu vyzdobily přáníčky, beránky, kuřátky i velkými papírovými kraslicemi. Vše si před svátky odnesou domů, aby i doma si mohly vyzdobit své pokojíčky, potěšit své blízké. Děti pracují samostatně, navzájem si pomáhají, rozvíjejí svou představivost a zručnost. Za celý kolektiv vychovatelek přejeme všem krásné velikonoční svátky!! 🙂P1480384 P1480386

User comments

User comments

Vše máme připraveno 🙂

User comments

User comments

 

User comments

User comments

Výroba papírových kraslic

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

Výroba kuřátek

User comments

Velikonoční beránci

User comments

Papírové kraslice

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

Velikonoční přáníčka

User comments

Kuřátka

 

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-velikonocni-tvoreni/