ŠD – Vyhodnocení sluníček č.3

Dva měsíce utekly velmi rychle a 28.února nastal čas ukončit 3.kolo sluníčkové soutěže v oddělení od paní vychovatelky Skulinové. Děti byly odměněny za své dvouměsíční snažení, aktivitu, pomoc kamarádům i paní vychovatelce nejen dárky, ale také diskotékou, kterou jsme si všichni užili. Vítězové 3.kola jsou: Karolína Barošová, Hana Kašparcová, Nikola Bouchalová za holky a za kluky Štěpán Lička, Kristián Michalík a Lukáš Vnenk. Děti, svými dosaženými výsledky, překvapily nejen paní vychovatelku, ale i sebe navzájem. Také zvlášť oceňuji skokany (děti, které dostaly oproti předcházejícímu kolu mnohem více bodů) – Štěpán Lička, Tomáš Dominik, Kristián Michalík, Viktorie Davidová, Nela Bialková a Nikola Bouchalová. Všem dětem z mého oddělení děkuji za skvělé zapojení do soutěže v tomto kole. Jste báječní!! 🙂

Mgr. Lucie Skulinová

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sd-vyhodnoceni-slunicek-c-3/