Školní hřiště se otevírá

Vážení návštěvníci školního hřiště, zatím jsou omezení velmi přísná, jakmile se uvolní, budeme vás okamžitě informovat o změně.

Multifunkční  hřiště bude  v provozu od   3. 5. 2021 .  Otevřeno bude nejdéle do  15. října 2021.  

Hřiště je určeno především pro žáky a mladistvé ve věkové skupině  6- 26 let, a pro veřejnost. Provoz hřiště je zdarma, jelikož je financován  Magistrátem města Ostravy –  z oblasti prevence kriminality a zřizovatelem ÚMOb Poruba.

Zájemci se mohou informovat osobně během provozní doby  u jednotlivých správců hřiště dle rozpisu, nebo telefonicky na čísle 723 734 462 rovněž během provozní doby hřiště.

V případě nepříznivého počasí bude areál hřiště uzavřen.

 Dle aktuálních opatření platných k 3. 5. je možná přítomnost lidí na venkovních sportovištích. Platí však omezení maximálně 2 lidí na jednom místě. O bližších hygienických opatřeních Vás bude informovat správce hřiště.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/skolni-hriste-se-otevira/