Školní výlet 7.B a 4.B

Prvního června, na oslavu Dne  dětí, vyrazily paní  učitelky  Moslerová a Šlechtová se svými  třídami ( 7.B a 4.B ) na  školní  výlet – do Teplic nad  Bečvou. Poté, co  všichni zdolali stezku vedoucí k Hranické  propasti, měli  možnost  do této propasti  nahlédnout a dozvědět se o ní  pár zajímavostí. Mimo jiné i to, že  je  nejhlubší propastí s vodou na světě a její  hloubka  doposud nebyla stále přesně  změřená nebo i to, že  ve skalách kolem  hnízdí vzácní krkavci. Po svačině  se všichni vydali na opačný  břeh řeky  Bečvy a vystoupali ke vchodu do  Zbrašovských aragonitových  jeskyní. Prohlídka  se všem  moc  líbila, zejména, když  průvodkyně  zhasla  a všichni se ocitli v absolutní tmě. Po prohlídce  všichni zvládli  zmrzlinu, projít se po lázních, napít se léčivé kyselky, zakoupit  lázeňské oplatky a poté  unavení , ale  spokojení  vyrazit k domovu.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/skolni-vylet-7-b-a-4-b/