Popis: C:\Users\spravce\Desktop\images\mm_health_photo.jpg

Informace strávníkům - zde

Objednávka obědů přes internet (informace) - zde

Aplikace pro Android, informace zde

Odkaz pro přihlášení/odhlášení stravy přes internet - zde

Řád školní jídelny - zde

Zároveň s prodejem stravenek je rovněž zajišťován prodej mléčných kreditek v rámci programu "Školní mléko".
Poštovní poukázky, k dobíjení mléčné kreditky, jsou k vyzvednutí u vedoucí školní jídelny
.

S účinností od 1. ledna 2012 se navyšuje cena stravného za jeden oběd o 2,- Kč u všech kategorií:
žáci 7-10 let 23,- Kč
žáci 11-14 let 25,- Kč
žáci 15 a více let 26,- Kč
cizí strávníci 57,- Kč
Za tyto ceny již budou prodávány stravenky na měsíc leden 2012 dne 22. prosince 2011! Zároveň žádám vechny strávníky, kteří platí bezhotovostním způsobem, aby si do 15. prosince 2011 upravili své příkazy k úhradě!

Podle Vyhlášky č. 107/2005 Sb. ze dne 25.2.2005 se již žáci nedělí do kategorií podle tříd, ale podle věku. V těchto kategoriích jsou zařazeni po celou dobu školního roku.

Výdej obědů pro žáky a personál školy od 11,45 do 14,00 hodin.
Výdej obědů pro cizí strávníky od 11,15 do 11,35 hodin

Popis: C:\Users\spravce\Desktop\images\obrJidelnicek.jpg

J Í D E L N Í Č E K

Popis: C:\Users\spravce\Desktop\images\1232681.gif

Popis: C:\Users\spravce\Desktop\images\5482795.jpg

Popis: C:\Users\spravce\Desktop\images\obr_hlavnichod.jpg

Popis: C:\Users\spravce\Desktop\images\8265766.jpg

Popis: C:\Users\spravce\Desktop\images\acrobat0.gif

Informace o stravování pro soukromé osoby a firmy

Jídelníček - aktuálně na strava.cz

Popis: C:\Users\spravce\Desktop\skolni_jidelna\IMG021_small.jpg

Ve středu 4.11. se uskutečnila akce "Vaříme s šéfkuchařem firmy VITANA". Tento den se vymykal každodennímu stereotypu. Naší ŠJ navštívil šéfkuchař pan Karel Rut, který s naším personálem uvařil dětmi velmi oblíbenou specialitu Asijské kuchyně Rýžové nudle Singapur s kuřecím masem a MENU doplnil neméně oblíbenými MUFFINS s kousky čokolády. Děti si pochutnaly a netradiční výdej si s panem šéfkuchařem náležitě užili.

Přejeme Vám dobrou chuť.

Popis: C:\Users\spravce\Desktop\images\acrobat0.gif

Upozornění pro rodiče a žáky - bezkontaktní čipy

Obědy v školních jídelnách

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

Objednávání a odhlašování stravy se provádí denně do 13,00 hodin na den následující na internetové adrese www.strava.cz. Osobně jen ve výjimečných případech. Před prvním přihlášením si vyzvedněte přístupové kódy u vedoucí školní jídelny.

Upozorňujeme, že dle školského zákona č.561/2004 Sb., § 119 se uskutečňuje školní stravování žáků pouze v době jejich pobytu ve škole. To znamená, že v případě absence žáka musí být oběd odhlášen (s výjimkou prvního dne nepředpokládané absence).
Podle Vyhlášky č. 107/2005 Sb., může dítě za sníženou úhradu (finanční normativ) odebrat stravu pouze první den nemoci (neplánované nepřítomnosti), jinak bude doúčtována úhrada ze přípravu oběda do plné výše (tj. 55,- Kč) a to i v případě, že stravu nevyzvednete a tzv. "propadne".

ZÁKLADNÍ INFORMACE K PROGRAMU "ŠKOLNÍ MLÉKO" A "OVOCE DO ŠKOL"

Dotace EU se poskytuje pouze na  j e d e n  kus dotovaného výrobku na žáka a vyučovací den.

To znamená týden = 5 vyučovacích dnů = 5 ks mléčných výrobků = 1 ks výrobku denně
Ovoce je zdarma pro žáky 1.-5. tříd a žák má nárok na jednu porci ovoce měsíčně.

Výběr z automatu:

Na základě kreditky

KREDITKY SE DOBÍJÍ BEZHOTOVOSTNĚ!

* internetové bankovnictví

* platebním příkazem ve své bance

* poštovní poukázkou na účet č. 5015017799/5500, variabilní symbol – číslo kreditky

POZOR! Při nesprávném variabilním symbolu nebude platba přiřazena!

- kreditka je aktivována zaplacením minimální částky 100.- Kč, po vyčerpání kreditu lze opět doplatit – dobít

- k výběru dotovaného i nedotovaného zboží v automatu je určena pouze JEDNA KREDITKA

Při výdeji výrobků musí žáci postupovat dle návodu k obsluze, který je uveden na automatu. Pro zjištění zůstatku zasune žák kreditku bez zadání čísla výrobku
– stav se objeví na displeji.

V  ž á d n é m   p ř í p a d ě  nestrkat ruce do otvoru dříve, než automat zpracuje a vydá výrobek
– jinak dojde k odečtení výrobku z karty, ale automat výrobek   n e v y d á !!

Kreditky:

Výdej mléčných kreditek – v kanceláři ŠJ denně od 7,00 do 8,00 hodin.

Platnost kreditek není omezená.

Každá je chráněna proti zneužití a může být používána jen v určeném automatu.

Při ztrátě kreditky

Ihned informovat vedoucí ŠJ a vyzvednout si kreditku novou, převod hotovosti zajistí firma COME-automaty, v nejkratším možném termínu.

Při převodu kreditu ze ztracené kreditky na novou se účtuje administrativní poplatek 10,- Kč, který bude odečten z výše převáděného kreditu.