Slavnostní ocenění žákovských osobností a žákovských kolektivů

P1090351 Dne 1. června 2016 proběhlo v ostravském Divadle loutek slavnostní ocenění žáků a žákovských kolektivů ze základních škol a víceletých gymnázií. Rada města Ostravy ocenila také dva naše žáky, Kateřinu Emmu Gulakovou a Adama Ferance. Katka převzala ocenění za své aktivity v oblasti kultury. Věnuje se hře na violu a má na kontě četná ocenění na úrovni kraje nebo například třetí místo ze soutěže Mládí a Bohuslav Martinů v Poličce. Adam se věnuje lehké atletice, je mistrem Moravy a Slezska v chůzi na 3000 metrů, doma má také stříbrnou medaili z Mistrovsví České republiky. Oběma žákům k ocenění pomohl nemalou měrou vynikající prospěch ve škole.

Po skončení oficiální části se účastníci akce pobavili při představení souboru divadla loutek Královna Koloběžka I.

Mgr. Marian Byrtus

P1090360P1090356

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/slavnostni-oceneni-zakovskych-osobnosti-a-zakovskych-kolektivu/