Soutěž Kdo zná a umí, ten si píská – 1. místo

Žáci osmých ročníků se 2.3.2023 zúčastnili soutěže Kdo zná a umí, ten si píská. Soutěž pořádá Statutární město Ostrava pro základní školy z Ostravy a okolí. Účastníci se v rámci soutěže seznamují s různými typy středních škol a s obory, které střední školy nabízí. Soutěžící musí prokázat znalosti a dovednosti napříč různými obory, např. zdravovědy, elektroniky a elektrotechniky, výpočetní techniky, gastronomie, sportovních výkonů i manuální zručnosti a především schopnosti spolupráce v týmu. Naši školu reprezentovali Pavel Csank, Lukáš Janša, Radovan Černý, Jan Dudek, Michal Popelka, Matěj Netolička, Adam Chvěja, Tobiáš Payma, Tomáš Klásek, Aneta Marhevská, Valentina Holá, Adam Nenutil a Sebastian Badžo. V silné konkurenci sedmnácti základních škol naši žáci výborně obstáli a soutěž VYHRÁLI. Všem žákům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy, gratulujeme k 1. místu a těšíme se na další výborná umístění v podobných typech soutěží.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/soutez-kdo-zna-a-umi-ten-si-piska-1-misto/