Soutěž ve střelbě ze vzduchovky

Dne 17. října 2017 se na Základní škole Ivana Sekaniny v Ostravě-Porubě konal první ročník soutěže ve střelbě ze vzduchovky. Počasí pro střelbu bylo ideální, a také úroveň závodu byla vysoká. Střílely se dvě položky: vleže a vkleče po pěti ranách na vzdálenost deseti metrů.

Střelcem s nejvyšším počtem nastřílených bodů se stal náš Filip Šotola ze třídy 9.A, který s přehledem vyhrál kategorii chlapců. Družstvo naší školy se umístilo na druhém místě o pouhých šest bodů za pořadatelskou školou. Za vzornou reprezentaci školy děkujeme celému družstvu: Adéle Urbánkové, Agátě Ferancové, Terezii Glembkové, Davidu Kostrůnkovi, Samueli Holému a Filipu Šotolovi.

Mgr. Marian Byrtus

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/soutez-ve-strelbe-ze-vzduchovky/