Sportovně – zábavné dopoledne pro MŠ Čs. exilu

Na středu 12.6. nachystali naší sedmáci v rámci projektové výuky sportovně – zábavný program pro školku. Bylo zhruba 10 stanovišť. Průvodci z řad sedmáků děti provázeli. A jaké úkoly vlastně naší malí návštěvníci plnili? Tak například skládali ručně namalované zvířátkové puzzle, hráli pexeso, házeli různými míčky a míči na cíl (= na kmen stromu), trénovali pomocí čínských hůlek jemnou motoriku, učili se přiměřenou formou zdravovědu (teoreticky i prakticky), stříleli pěnovými náboji do plechovek a taky si zahráli hru na postřeh. Sedmáci se mladším dětem trpělivě věnovali a naší malí hosté se zdáli být nadšení. Kdo měl chuť, mohl se v tento tropický den ovlažit vodou z hadice.

Mgr. Pavla Kovalová

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/sportovne-zabavne-dopoledne-pro-ms-cs-exilu/