Starý mobil pro Remobil

Milí žáci a rodiče,

program Recyklohraní aneb Ukliďme si svět ve spolupráci s neziskovou společností Remobil vyhlašuje sběrovou kampaň se soutěží Starý mobil pro Remobil. Probíhá od 15. 12. 2021 do konce ledna 2022. Dvě školy, které vyberou nejvíce mobilních telefonů v přepočtu na žáka školy, vyhrají pro třídní kolektiv návštěvu science centra, včetně dopravy. Všechny školy, které v době kampaně objednají svoz použitých mobilních telefonů, obdrží extra porci bodů do celoroční hry.

Staré a nepotřebné mobily můžete odevzdávat na recepci (vrátnici) školy.

Pomůžete tím šetřit cenné zdroje na výrobu nových. A třeba i své třídě pomůžete vyhrát…

Plakát  soutěže Starý mobil pro Remobil

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/stary-mobil-pro-remobil/