Úspěchy ve finále soutěže vynálezců

V minulém školním roce se všechny tři současné devítky zúčastnily programu pod vedením lektorů VŠB-TU Třída vynálezců. Nejlepší vynálezy jsme dobře uchovali, a tak mohlo 6 našich týmů soutěžit s dalšími školami ve finále tohoto projektu, letos se zde sešlo rekordních 24 skupin. Odborná porota hodnotila pozorně všechny předvedené prezentace a z udílených 4 cen obdrželi naši žáci hned dvě – za nejlepší nápad byly vyhlášeny plasty rozpustné ve vodě,  diváckou cenu získaly Solární žaluzie. Prezentace a výkony všech účastníků byly velmi kvalitní a nápadité, navíc konkurence nápadů byla opravdu velká.  Děkujeme za výbornou reprezentaci školy.
Mgr. Petra Planková

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/uspechy-ve-finale-souteze-vynalezcu/