Vánoce ve ŠD

User comments

Tak už opět po roce… blíží se nám Vánoce! A to i ve školní družině!  Celý prosinec si užíváme adventní čas, zpíváme koledy, povídáme si o vánočních zvycích. Vyrobili jsme s dětmi spoustu výrobků na vánoční jarmark, také přáníčka i dárečky pro naše nejbližší. Adventní období zakončíme vánoční besídkou, kterou si každé oddělení připraví podle své představy.

Všem malým i velkým přejeme kouzelné Vánoce, pohodové vánoční prázdniny a opět v novém roce se budeme na Vás těšit ve školní družině.

Kolektiv vychovatelek ŠD

 

User commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser commentsUser comments

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/vanoce-ve-sd-2/