Vánoce ve ŠD

OLYMPUS DIGITAL CAMERAAdventní období si užívají i děti ze školní družiny. Celý prosinec vyrábíme ozdoby na stromeček, dárečky pro rodiče, výrobky na Vánoční jarmark. Zdobíme si třídy, zpíváme koledy. Tento rok si děti z druhého oddělení připravili pro své kamarády divadélko s mikulášskou tématikou.

Všem přejeme KRÁSNÝ ADVENTNÍ ČAS a KOUZELNÉ VÁNOCE! Kolektiv školní družiny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/vanoce-ve-sd/