Výstavka k projektu Nech brouka žít

Celý týden mohli žáci a učitelé obdivovat krásné modely, které třídy vyrobily pro společnou výstavku k projektové výuce Nech brouka žít. V četnosti jako inspirace vedou včely, jako materiál vyhrává kartón a plast, od PET lahví po 3D tisk. Každý žák i učitel mohl vhodit do boxu lísteček se třídou, jejíž model považuje za nejlepší. Je těžké hodnotit, který to byl, úžasných je jich mnoho, ale sčítání hlasů ukázalo, že některé třídy se hlasovat pro sebe rozhodně nebály…

Vítězem se stává s 39 hlasy model 4.A. Na druhém místě je 8.B s 33 hlasy, o třetí se s 22 dělí 4.B a 8.A.

Vítěz získá samozřejmě drobnou cenu, poukaz na nákup knihy do školní knihovničky od Spolku rodičů…a něco sladkého k tomu. Gratulujeme.

A který model je váš favorit?

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/vystavka-k-projektu-nech-brouka-zit/