Výzva Kampaně obyčejného hrdinství 2020

Milí hrdinové,

Máme poslední týden na sběr výsledků a zároveň vám posíláme nabídku na POSLEDNÍ VÝZVU Kampaně obyčejného hrdinství 2020.

Tuto středu Vás, Vaše kolegy a všechny děti (spíš ty starší) i dospělé, kteří se zapojili do kampaně zveme na MashUp Climate Challenge.

Termín: Středa 25. 11. od 19:30 do 21:00.

Půjde o krátká představení nejlepších projektů, které mají dopad na klimatické změny a prošli teď půlročním akceleračním programem. Uvidíte skvělé projekty a programy, jako jsou Fakta o klimatu, aplikace Plant.Id, Česká veganská společnost a samozřejmě EKOŠKOLA. Každá prezentace má necelé 4 minuty, takže to bude svižné, nudit se nebudete.

A to nejlepší nakonec, diváci na závěr hlasují pro nejlepší projekt a ten získá 50 000,-  Takže tato je naplnění týmové výzvy Získej zelené peníze – pojďte nám pomoc a oslavme celou kampaň touto třešničkou na dortu. Užijte si krásný večer, podívejte se na skvělé prezentace a dejte hlas Ekoškole!

Účast je samozřejmě zdarma, je jen třeba se předem tady zaregistrovat, aby Impact Hub věděl, na jaký mail Vám má poslat odkaz, kde si přenos pustíte…

Výzvu můžete volně šířit mezi žáky a rodiče, my budeme moc rádi, a pomůžete programu i tím pádem i všem Ekoškolám!

Událost na FB zde: https://www.facebook.com/events/412241396456505/

Děkujeme a budeme se těšit ve středu na viděnou!

Jan Smrčka, vedoucí projektu Ekoškola v ČR

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/vyzva-kampane-obycejneho-hrdinstvi-2020/