Zábavné dopoledne pro děti z mateřských škol

Od úterý 20.6. do čtvrtka 22.6. jsme v naší škole přivítali velmi milé návštěvy. Postupně nás navštívily děti z MŠ Dětská, MŠ Exilu a MŠ B. Němcové. Žáci osmých a devátých ročníků si již tradičně připravili pro děti dopolední program. Součástí programu byly sportovní i vzdělávací aktivity a kreativní činnosti – např. házená, fotbal, střelba nerf pistolí na plechovky, závody na odrážedlech, výukové pexeso, první pomoc při zranění, poznávání písmen, malování a vybarvování obrázků, orientace v bludišti, poznávání koření podle vůně, tanec, střelba na Homera atd. Děti ze školek se rozdělily do skupinek, vybraly si svého průvodce z řad starších žáků a plnily úkoly s nadšením a svědomitostí. Starší žáci měli program precizně připravený a k dětem se chovali výborně. Byla znát oboustranná spokojenost. Děkujeme všem osmákům a deváťákům za připravený program a osobní nasazení a všem dětem z mateřských školek a jejich pegagožkám za návštěvu! Už teď se těšíme na příští rok.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/zabavne-dopoledne-pro-deti-z-materskych-skol/