Žáci ZŠ Komenského mezi oceněnými

U příležitosti Dne dětí předali v pátek 16. června 2017 zástupci statutárního města Ostravy ocenění žákovským osobnostem a kolektivům ze základních škol a víceletých gymnázií. Mezi oceněnými žáky byl i náš Štěpán Tycar z 8.B a kolektiv třídy 9.A. Štěpán dostal ocenění za sportovní úspěchy na republikové úrovni v JUDU, třída 9.A byla oceněna za pomáhání žákům se zdravotním znevýhodněním. Tento třídní kolektiv již od šestého ročníku prokazoval klid, rozvahu a hlavně ochotu pomoci při řešení často složitých zdravotních problémů svých spolužáků.

Slavnostní dopoledne v Domě kultury Akord umocnil herec a zpěvák Richard Krajčo, který svým vystoupením a komentáři potěšil všechny přítomné.

Mgr. Marian Byrtus

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/zaci-zs-komenskeho-mezi-ocenenymi/